Opinie

Zuzanna Skonieczna to nie tylko dietetyk, ale, przede wszystkim matka rozumiejąca inne mamy. Za tym ludzkim podejściem idzie wysoka jakość świadczonych usług.

Cenię sobie rzetelnie wykonaną pracę, więc w konsultacje i jadłospisy wkładam całe swoje serce! Nie unikam trudnych przypadków ani nie sprzedaję diet z szablonów. Moje usługi są profesjonalne, zgodne ze sztuką i zawsze dostosowane do pacjenta.

Staram się, aby każdy przychodzący do mnie pacjent był zaopiekowany, wysłuchany i wyposażony w praktyczną wiedzę, którą będzie mógł wykorzystać w życiu.

Z uśmiechem podchodzę do trudnych problemów, zawsze biorę pod uwagę nawet najmniejszy szczegół w historii choroby. I choć to trudne – w większości wypadków udaje mi się rozłożyć problemy pacjentów na części pierwsze i na podstawie tego ułożyć skuteczną dietoterapię. Znam jednak swoje ograniczenia i do zawodu podchodzę z pokorą. 

Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i prostolinijność w kontakcie z pacjentem.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto podjąć ze mną współpracę, to poznaj, proszę, opinie moich zadowolonych pacjentów. 

Słucham i jestem tu dla Ciebie. Zobacz!

Zuzanna Skonieczna – dietetyk opinie

 

Susie Zuzanna Skonieczna dietetyk Poznań Poznaj opinie moich zadowolonych pacjentów i pacjentek! 🙂 W ramach swojej praktyki układam smaczne i proste diety dla kobiet i mężczyzn starających się o dziecko – wspieram dietą leczenie niepłodności. Pomagam kobietom w ciąży jeść smacznie i zdrowo oraz układam diety na cukrzycę ciążową. Moje pacjentki karmiące piersią chwalą sobie dietetyczne wsparcie laktacji. 

Zobacz opinie pacjentów na facebooku

Zobacz opinie pacjentów na google

Zuzanna Skonieczna – wiedza

Zapraszam Cię po darmową wiedzę na mojego BLOGA DIETETYCZNEGO.

Zajrzyj też na mojego INSTAGRAMA po codzienne kulinarne inspiracje.

dieta w niepłodności, leczenie płodności dietą, dietetyk leczący niepłodność, jak wyleczyć niepłodność dietą

Zamów dietę