Dieta przyszłego taty

jak poprawić płodność dietą, jakość nasienia a dieta, niepłodność męska, jakość nasienia, jak poprawić jakość nasienia dietą

Dbanie o płodność to to ważna sprawa w życiu mężczyzny. Bez Twojej płodności starania o dziecko będą trudniejsze. Na szczęście badania naukowe pokazują bardzo istotny związek między dietą a płodnością. Im lepsza dieta przyszłego taty, tym lepsze parametry ma jego nasienie; plemniki stają się ruchliwe i jest ich więcej w ejakulacie. To zasługa chociażby koenzymu Q10 i cynku, które znacząco poprawiają produkcję nasienia. Przekonaj się, że dieta na płodność może być smaczna, treściwa i konkretna.

Cennik – Dieta przyszłego taty

Indywidualna konsultacja dietetyczna DIETA PRZYSZŁEGO TATY – 200 zł

Usługa zawiera indywidualną rozmowę wraz z pomiarami i analizą Twojego przypadku. Wyposażę Cię w potrzebne i zweryfikowane informacje dotyczące tego, co jeść aby poprawić płodność, jak jeść w niepłodności oraz czego unikać w diecie, aby zwiększyć jakość nasienia. Na życzenie przesyłam krótkie podsumowanie rozmowy wraz ze wskazówkami.

Indywidualna konsultacja dietetyczna DIETA PRZYSZŁEGO TATY PLUS – 280 zł

Usługa zawiera indywidualną rozmowę wraz z pomiarami i analizą Twojego przypadku. Wyposażę Cię w potrzebne i zweryfikowane informacje dotyczące tego, co jeść aby poprawić płodność, jak jeść w niepłodności oraz czego unikać w diecie, aby zwiększyć jakość nasienia. Po wizycie otrzymujesz spersonalizowany PDF z zaleceniami ułożonymi tylko dla Ciebie i tygodniowy jadłospis wraz z wydrukiem na lodówkę i listą zakupów. 

Wizyta kontrolna – 120 zł

Wizyta, która odbywa się raz na dwa tygodnie lub raz na miesiąc, podczas której poznasz swoje postępy, sprawdzisz masę ciała oraz omówisz dalsze kroki w swojej kuracji.

Tygodniowy jadłospis indywidualny – 120 zł

7 dni indywidualnego jadłospisu dopasowanego tylko i wyłącznie do Ciebie! Jadłospis uwzględnia Twój wiek, masę ciała, wzrost, płeć, historię choroby, schorzenia współistniejące, aktywność fizyczną. Do każdego jadłospisu dołączam propozycję ćwiczeń dostosowanych do Twoich możliwości.

dieta dla mężczyzny, leczenie męskiej niepłodności, poprawa jakości spermy, poprawa jakości nasienia, jakość nasienia a dieta

Zamów dietę