Dieta po ciąży

Dieta po ciąży, dieta w połogu, dieta matki karmiącej, dieta w laktacji, dieta a laktacja, co jeść, żeby pobudzić laktację, co jeść, żeby dziecko nie miało kolki, co mogę jeść jak karmię piersią

Tycie w ciąży ma określoną funkcję fizjologiczną i przygotowuje przyszłą mamę do karmienia piersią. Pokażę Ci, jak schudnąć po ciąży w szacunku do swojego ciała i nie naciskając na siebie. 

Wsparcie laktacji – dieta

Ważne, aby dieta po ciąży była w pełni naturalna, aby żadne niepożądane substancje nie przedostały się do Twojego mleka. Nie wiesz, co powinna jeść kobieta karmiąca? Jest na ten temat wiele mitów i niesprawdzonych informacji w internecie. W swojej praktyce bazuję tylko na najnowszych doniesieniach naukowych i zweryfikowanej wiedzy.

Chcesz dowiedzieć się, co jeść aby pobudzić laktację? Są specjalne laktacyjne tricki, które wprowadzę do Twojej diety.

Probiotyki po cesarskim cięciu

Urodziłaś dziecko cesarskim cięciem i chciałabyś dobrać dla dziecka dobry probiotyk, a także zadbać o nie żywieniowo? Twój organizm potrzebuje dobrze dobranej i zbilansowanej diety, aby goić się po tym ważnym i trudnym wydarzeniu. Twoje dziecko też będzie potrzebowało wsparcia, gdyż nie zostało skolonizowane Twoimi bakteriami podczas porodu, co wiąże się z ryzykiem alergii pokarmowych i chorób cywilizacyjnych w przyszłości. Przekonaj się, że dieta po ciąży może być smaczna i kolorowa

Dieta po ciąży – wiedza

Jeśli szukasz rzetelnej wiedzy dotyczącej karmienia piersią, dietetycznego wsparcia laktacji, czy tego, jak schudnąć po ciąży, to odwiedź mojego dietetycznego bloga. Zapraszam Cię serdecznie!

Cennik – dieta po ciąży

 

Poniżej znajdziesz wycenę moich usług dietetycznych. Jeśli brakuje tu jakiegoś zagadnienia związanego z dietą po ciąży, napisz do mnie.  

Konsultacje dietetyczne

 
Indywidualna konsultacja dietetyczna DIETA MAMY KARMIĄCEJ – 200 zł

Usługa zawiera indywidualną rozmowę wraz z pomiarami i analizą Twojego przypadku. Wyposażę Cię w potrzebne i zweryfikowane informacje dotyczące tego, jak powinna wyglądać dieta po ciąży i jak jeść w połogu i podczas karmieniu piersią w oparciu o najnowsze i prawdziwe wytyczne. Po wizycie otrzymujesz krótkie podsumowanie rozmowy z zaleceniami ułożonymi tylko dla Ciebie. Zapomnij o wypadających włosach, łamliwych paznokciach i złej kondycji skóry po porodzie. Ze mną zjedz smacznie, zdrowo, a posiłki przygotujesz szybko. Pakiet ten polecam mamom karmiącym dwójkę dzieci i karmienie tandemowe, czyli sytuację, w których podaż energii jest dużo, a dietę ciężko jest samodzielnie zbilansować. 

Indywidualna konsultacja dietetyczna DIETA MAMY KARMIĄCEJ PLUS – 280 zł

Usługa zawiera indywidualną rozmowę wraz z pomiarami i analizą Twojego przypadku. Wyposażę Cię w potrzebne i zweryfikowane informacje dotyczące tego, jak powinna wyglądać dieta po ciąży i jak jeść w połogu i podczas karmieniu piersią w oparciu o najnowsze i prawdziwe wytyczne. Po wizycie otrzymujesz spersonalizowany PDF z zaleceniami ułożonymi tylko dla Ciebie i tygodniowy jadłospis wraz z wydrukiem na lodówkę i listą zakupów. Zapomnij o wypadających włosach, łamliwych paznokciach i złej kondycji skóry po porodzie. Ze mną zjedz smacznie, zdrowo, a posiłki przygotujesz szybko. 

Wizyta kontrolna – 120 zł

Wizyta, która odbywa się raz na dwa tygodnie lub raz na miesiąc, podczas której poznasz swoje postępy, sprawdzisz masę ciała oraz omówisz dalsze kroki w swojej kuracji.

Jadłospisy 

DIETA ELIMINACYJNA przy alergii na białko mleko krowiego dla matki karmiącej  – 120 zł

Jeśli pediatra rozważył eliminację białka mleka krowiego ze względu na nietolerancję pokarmową Twojego maluszka, to proponuję dla Ciebie indywidualny jadłospis eliminacyjny dostosowany do Twojego wzrostu, masy ciała, wieku, stanu fizjologicznego. Dieta jest tak skomponowana, aby dostarczyć wszystkich mikro i makroskłaników potrzebnych do regeneracji po ciąży i po porodzie (wyrównanie anemii, zapobieganie wypadaniu włosów, łamaniu paznokci, pogorszeniu kondycji skóry). Jadłospis jest łatwy w realizacji i jest dostosowany do Twojej indywidualnej sytuacji w połogu. Dietę eliminacyjną buduję w oparciu o wywiad internetowy, konsultacja nie jest wymagana, ale zalecana w przypadku, gdy miałaś anemię w ciąży, masz choroby współistniejące takie jak nadczynność/niedoczynność gruczołu tarczowego, choroba hashimoto, PCOS, insulinooporność, zespół metaboliczny czy miałaś cukrzycę ciążową. 

Tygodniowy jadłospis indywidualny – 120 zł

7 dni indywidualnego jadłospisu dopasowanego tylko i wyłącznie do Ciebie! Jadłospis uwzględnia Twój wiek, masę ciała, wzrost, płeć, historię choroby, schorzenia współistniejące, aktywność fizyczną i stan fizjologiczny. Do każdego jadłospisu dołączam propozycję ćwiczeń dostosowanych do każdego trymestru ciąży, których realizacja pomoże Ci osiągnąć cel i zdrowie Twoje i malucha. 


dieta matki karmiącej, alergia na białka mleka krowiego, alergia pokarmowa u dziecka, skaza białkowa, dieta eliminacyjna w alergii pokarmowej

Zamów dietę

    Podoba Ci się to, co robię? Zajrzyj na mojego rodzinnego i kolorowego instagrama i mój dietetyczny profil na FB. 🙂